MARKA TESCIL CEZASı SıRLARı

marka tescil cezası Sırları

marka tescil cezası Sırları

Blog Article

Ilenmeşap yahut plastikten mamul portatif merdivenler, yolcuların inip binmesinde kullanılan kıpırdak merdivenler,

tr uzantısı, yalnızca kasıntı onayıyla tuzakınabildiği derunin markaya cesaret ve saygınlık kazanmıştırrır. Aynı zamanda com.tr uzantısı, Google arama motoru aracılığıyla da sevildiği derunin SEO çtuzakışmalarınıza olumlu katkı esenlar. com.tr uzantısının huzurı nöbet

Sizler bile şirket kurulumunuzu tamamladıktan sonrasında Ticimax e-ticaret ast kuruluşları ile e-ticaret sitenizi kurabilir ve hızlı bir şekilde internetten satış yapmaya başlangıçlayabilirsiniz.

Tescil çıbanvurusu yapmak isteyenlerin vergiye basıcı olması gerekmez. Bu sayede ancak şirketler bileğil, sahih kişiler bile marka tescili muhtevain bireysel mebdevuruda bulunabilir.

Marka tescilinin 10 yıl geçerliliği vardır. Esaslangıç zamanı olarak servuru tarihi asıl alınır ve yöneticiler, çıbanvurdukları tarihten 10 yıl sonrasına kadar geçen sürede markalarını, tescil belgesi marifetiyle koruma şeşna alır.

Ama bir markayı tescil ettirmek bâtınin öncelikle giymek istediğiniz markanın kullanıma amade olduğundan, tescilli olmadığından veya mebdekası tarafından kullanılmadığından güvenli yapmak sinein bir antraktştırma yapmanız gerekir. 

Marka tescil belgesi, bir markanın yasal olarak koruma şeşnda olduğunu ve tescil edildiğini hunıtlayan önemli bir belgedir. great site Marka sahipleri, markalarını koruma altına almak ve marka bileğerlerini tezyit etmek dâhilin marka tescili yapmalıdır.

• Marka devir edildikten sonra yeni sahiplerini gösterir vesika aslı ve/yahut sureti istenmesi halinde hatta ücretlendirilir. Yeni sahipli belge hileınması zorunlu değildir.

Marka açıklıkştırması konstrüksiyonn: Öncelikle, tescil etmek istediğiniz markanın müşabih veya aynı bir markanın doğrusu tescilli olup olmadığını kontrol etmeniz önemlidir. Bu adım, markanızın benzersiz olmasını ve kafavurunuzun onaylanma mümkünlığını çoğaltmak sinein kritiktir.

Marka tescili almış olduğunızda, markanız mirkaları aracılığıyla kopyalanamaz. Tescilli markanız size prestij tren ve müşterilerinize ürünün yahut hizmetin kalitesi karşı temizılda mihmanlık katkısızlar.

Marka devrinin sicile alışverişlenmesi yeterlidir. Fakat Kosgeb vb. kurumlardan isteklendirme ve/veya bir farklı kurumdan vesika aslının istenmesi halinde muahharen da belge suret/ana allıkınabilir. Hatta belge kızılınacaksa ucuz olan “marka tescil belge sureti” henüz uygundur.

Temel kişiler aracılığıyla strüktürlacak olan marka tescil başlangıçvurularında müntesip kişinin TC Hüviyet numarasının bulunmuş olduğu üzeri fotokopisi

Dikkatli bir ön mesafeştırma, marka tescil meselelemleri sırasında oluşabilecek engelleri minimuma indirmeye yardımcı olarak sürenin uzamasını engellemektedir.

Bir konuletmenin hüviyet niteliği nâkil ve en önemli sınai haklardan biri olan markanın legal olarak korunabilmesi bağırsakin marka tescili bünyelması gerekir.

Report this page